2020 Michelin motosiklet lastikleri

2020 Michelin Motosiklet Lastikleri

Oto Lastik

Michelin hem %100 pist kullanımı hem de %100 gündelik kullanım için motosiklet sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılama amacıyla bu yıl dört yeni motosiklet lastiği sundu. Michelin Power serisinde yer alan “Power 5, Power GP, Power Cup 2 ve Power Slick 2” ile spor motosikletler için ürün yelpazesini yeniledi. Yeni Michelin motosiklet lastikleri, üstün yol tutuş performansları ile ön plana çıkıyor. Pist kullanımı için geliştirilmiş olan lastikler, tur sürelerini önemli ölçüde kısaltıyor

Michelin Motosiklet Lastikleri MotoGP’de Kullanılacak

Michelin Kuzey Amerika’da yönetici olarak çalışan Shane Messner yeni Michelin motosiklet lastikleri hakkında açıklamada bulundu. Messner: “MotoGP için resmi lastik tedarikçisi olan Michelin, pist ve cadde kullanımı için yepyeni bir spor motosikleti ürün yelpazesi sunmaktan heyecan duyuyor. Yeni Michelin Power serisi, ıslak zeminde mükemmel yol tutuşu, dayanıklılık ya da daha kısa tur süreleri arayan her seviyedeki sürücüye hitap ediyor.”

Michelin Motosiklet Lastikleri Üstün Performans Sunuyor

Yüksek teknoloji ürünü malzemeler ve gövde tasarımları kullanılarak tasarlanan yeni Michelin motosiklet lastikleri, kendine özgü performans özelliklerine sahip. Lastik değişimi yapacak olan sürücüler için tutarlılık ve öngörülebilir performans sağlamak üzere; tüm lastikler, eşzamanlı olarak tasarlandı. Michelin Power serisinden birden fazla lastik satın alan sürücüler, kurulumda sorun yaşamayacak ve hem gündelik kullanımda hem pistte daha fazla zamandan yararlanacak.

Michelin Power Serisi Yüksek Yol Tutuşu Sağlıyor

Yeni Michelin motosiklet lastikleri, birbirinden farklı kullanım amaçları için geliştirildi. Michelin Power serisinde yer alan Power 5, hem kuru hem ıslak zeminlerde maksimum performans ve keyif sağlamak için geliştirilmiş üstün performanslı bir spor motosiklet lastiği. Islak ve kuru zeminde yüksek yol tutuşu sağlayan Michelin Power GP, %50 pist kullanımı %50 gündelik kullanım için geliştirildi. Michelin Power Cup 2, pistte kalma süresini uzatırken; tur sürelerini kısaltıyor. Michelin Power Slick 2 ise hem tur sürelerini kısaltıyor hem de yol tutuş performansını üst seviyeye taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir