2022 Jeep Wagoneer için Nexen Yaz Lastikleri Seçildi

Oto Lastik

Nexen Lastikleri, ABD’de satışa sunulacak 2022 Jeep Wagoneer için orijinal ekipman lastiği tedarikçisi olarak seçildi. Otoyol kullanımı için geliştirilmiş olan Nexen yaz lastiği, 275/55R20T ebadında sunuluyor. Roadian HTX RH5 isimli desen, yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri yanı sıra konfor da sağlamak üzere geliştirildi.

Nexen Yaz Lastiği Farklı Koşullarda Güvenlik Sağlıyor

Nexen Roadian HTX RH5, tüm performans özelliklerinin yanı sıra; yakıt tüketimi açısından da verimli bir seçenek. Sırtı üzerinde dört geniş kanala sahip olan Nexen yaz lastiği, bu sayede yağışlı hava koşullarında suyu hızla tahliye edebiliyor. Böylece suda kızaklama riski minimuma iniyor ve ıslak zeminlerde daha fazla güvenlik sağlanıyor. Üstün performansa sahip ürünleri ile bilinen Nexen Lastikleri, farklı hava koşullarında yüksek yol tutuşu sağlayan lastikler geliştirme konusunda uzmanlığa sahip.

Nexen Orijinal Ekipman Tedariğini Arttırıyor

Nexen Lastikleri Amerika CEO’su Brian YoonSeok Han: “Bu yıl, orijinal ekipman lastiği tedarik portföyümüzü agresif bir şekilde genişletme ve tercih edilen bir OE tedarikçisi olarak katkıda bulunmaya devam etme taahhüdümüzü sağlayan ek tedarik uygulamasını duyurduk. Yeni 2022 Jeep Wagoneer’ın eklenmesi, 2025 yılına kadar dünyanın en iyi 10 lastik üreticisinden biri olmayı hedeflediğimiz büyüme planımız ile uyumlu. Nexen Lastikleri, tüm OE ortaklarına yüksek kaliteli, güvenilir lastikler sağlamaktan gurur duyuyor; farklı pazarlarda dünya çapındaki birçok üreticiye tedarik çözümleri sunmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir