Bridgestone Battlax Sport Touring T32 Motosiklet Lastiği Tanıtıldı

Oto Lastik

Sportif performansta yeni referans noktası olan Bridgestone Battlax Sport Touring T32 tanıtıldı. Yeni Bridgestone motosiklet lastiği her türlü hava koşulunda performans, güvenlik ve zeminle sağlam temas hissini bir araya getiriyor. Lastiğin en büyük avantajı ise T31 desenine kıyasla geliştirilmiş ıslak performansı.

Bridgestone Battlax Sport Touring T32 Islak Zemin için İdeal

Bridgestone Battlax Sport Touring T32 motosiklet lastiğinin desen tasarımında ve bileşiğinde kullanılan yenilikçi özellikler, ıslak zemin performansının yukarı taşınmasını sağlıyor. Bridgestone’un “Pulse Groove” oluk tasarım teknolojisi sayesinde lastik, suyu en etkili şekilde tahliye edebiliyor. Böylelikle ıslak zeminlerde yol tutuşu artıyor. Lastiğin oluk sayısının arttırılması ve temas yüzeyinin genişletilmiş olması, ıslak zeminlerde yüksek güvenlik sağlıyor. Yeni Battlax Sport Touring T32, kullanım ömründen ödün vermeden ıslak zeminlerde %7 daha kısa fren mesafesi sunuyor. Yeni Bridgestone motosiklet lastiği; yüksek hız, düz yol ve viraj performansı arasında mükemmel bir denge kuruyor.

Daha Ağır Motosikletler için ise Bridgestone T32GT Geliştirdi

Daha ağır motosikletlerde kullanım içinse Bridgestone Battlax Sport Touring T32GT tanıtıldı. Lastik, bu çok özel motosiklet kategorisinin gereksinimlerine uygun teknik özellikler ve desen tasarımı sunuyor. Lastiğin GT versiyonu, Bridgestone’un son teknoloji Pulse Groove Desen Teknolojisi’ne, orta ağırlıkta ve ağır motosikletler için gereken optimum sağlamlığı sağlamak için optimize edilmiş oluk konumlandırmasına da sahip. Bu avantajlar,diğer performans özellikleriyle birlikte, Battlax Sport Touring T31’den daha iyi bir ıslak zemin performansı ve yol tutuşu sağlıyor. Aynı zamanda lastiğin kullanım ömrünü de %10 oranında arttırıyor.

Bridgestone Motosiklet Lastikleri Zorlu Koşullarda Kullanılabiliyor

ABD ve Kanada’da Bridgestone’un motosiklet lastiği alanının yöneticisi Jared Williams: Yeni nesil Bridgestone Battlax Sport T32 ve T32GT motosiklet lastikleri, Bridgestone’un teknik uzmanlığını ve lastik gelişimini sürekli olarak iyileştirme taahhüdünün bir sonucu. Aracın zeminle temasını önemli ölçüde arttıran T32 kötü hava koşullarında bile olağanüstü performans sunarak, sürücülere ıslak zeminde daha fazla kontrol ve güven sağlıyor. Bu avantajlar, GT lastik serisinde de bulunuyor. Bu seri bu teknolojinin daha fazla motosiklet sahibine ulaşmasını sağlıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir