Continental Lastikleri 2020/21 için “Superbrand” Seçildi

Oto Lastik

Premium lastik üreticisi Continental, 2020/21 için “Superbrand” (SüperMarka) olarak seçildi ve kendi alanında istisnai olan bir başarı kazandı. Bir Superbrand seçilirken markanın mevcut profili, son pazarlama faaliyetleri, yeni ürün veya hizmet gelişmeleri gibi hem kısa hem uzun vadeli faktörler ele alınıyor. Markalar; kalite, güvenilirlik ve farklılık olmak üzere üç temel kategoride değerlendiriliyor. Superbrands, markaların tüketiciler tarafından nasıl algılandığına dair bütünsel bir bakış sunuyor. Oganizasyon, 85’ten fazla ülkede olağanüstü performansa sahip uluslararası markaları ödüllendiriyor.

Superbrand Markalar Tüketiciler Tarafından Seçiliyor

Superbrands anket süreci, dünyanın önde gelen veri araştırma şirketlerinden biriyle bağımsız olarak yürütülüyor. 2001’den beri Birleşik Krallık’taki çok çeşitli markaların tüketici algısı araştırılıyor. Uzman bir konsey tarafından seçilen 2.500 İngiliz tüketiciyle bir anket gerçekleştiriliyor. 30 üst düzey endüstri figürü tüketicilerin değerlendirmesine sunuluyor.

Superbrand için Firmaların Başvuru Yapması Gerekmiyor

Bu yılki Superbrand anketinde “Otomotiv Ürünleri”nden “Saatler”e 74 kategoride 1600 marka değerlendirildi. Her kategoriden yalnızca en saygın markalara Superbrand unvanı verildi. Sektörde verilen pek çok ödülün aksine Superbrand için markaların ödeme veya başvuru yapması gerekmiyor. Geniş bir pazar incelemesi gerçekleştirmek için her sektördeki tüm kilit oyuncular oylanıyor.

Continental 150 Yıllık Zengin Bir Miras Sunuyor

Continental Pazarlama Direktörü Tracey Mortimer: “Bir kez daha Superbrand unvanını kazanmak, Continental için büyük bir onur. Temel marka değerlerimiz olan “güven, mükemmellik ve tutku”nun görülmesi ve onaylanmasından dolayı gurur duyuyoruz. Continental, güvenliği ön planda tutuyor ve bu, yenilikçi yaklaşımımızla birlikte tüketiciler arasında yankı uyandırıyor. Çığır açan teknoloji ve mobilite çözümleri geliştirme konusunda 150 yıllık zengin bir mirasa sahibiz. Ekiplerimiz, her gün yeniliğin peşinde koşarak olağanüstü işler yaratıyor ve her zaman mutlak iyiyi hedefliyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir