En Hesaplı 185/65R14 Continental Lastik Fiyatları

En Hesaplı 185/65R14 Continental Lastik Fiyatları

Oto Lastik

Alman lastik devi Continental, 1871’de Hannover kentinde “Continental-Caoutchouc- und Gutta-Percha Compagnie” ismiyle kurulmuştur. Sırt desenine sahip ilk lastik, Continental tarafından geliştirilmiştir. Premium lastik markaları arasında bulunan firma, üst seviye üretim ve Ar-Ge teknolojierinden yararlanmaktadır. Yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile öne çıkan Continental lastikler, aynı zamanda sessiz ve konforlu sürüş sağlamaktadır. Bu ürünler, en hesaplı 185 65 R14 Continental lastik fiyatları ile e-ticaret platformları üzerinde bulunabilmektedir. Kimi online lastik satış siteleri, aynı zamanda ücretsiz kargo, peşin fiyatına taksitle alışveriş, yetkili noktada veya kapıda montaj avantajları sağlamaktadır.

Avantajlı 185 65 14 Continental Fiyatları

Avantajlı 185 65 14 Continental fiyatları ile yaz, kış ve dört mevsim lastikleri, markanın ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Continental yazlık lastikler, kuru ve ıslak zeminlerde yüksek yol tutuşu sağlayabilmektedir. Kışlık lastikler ise 7 dereceden soğuk hava koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmektedir. Karlı, buzlu, ıslak ve kuru zeminlerde yüksek performans sağlayacak bileşik ve tasarıma sahiptir. Bunun yanında Continental ALLSeasonContact gibi dört mevsim lastikleri, yıl boyunca kullanım için geliştirmektedir. Bu ürünlerin özel kauçuk bileşiği, hem yaz hem kış koşullarında güvenli sürüşe imkân sağlamaktadır.

Lastik kampanyalarından yararlanarak indirimli 185 65 14 Continental lastik fiyatları ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Continental ContiWinterContact TS 850 ve 860 desenleri, markanın 1856514 kış lastiği ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. ContiEcoContact yaz lastikleri ise yüksek yol tutuşu yanında düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

En Uygun 185 65 R14 Continental Lastik Fiyatları

Continental lastik fabrikaları, dünyanın dört bir yanında yer almaktadır. Alman menşeili firma, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya, Avustralya ve Afrika bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Firmanın mühendislik çalışmaları ise Almanya Hannover’da gerçekleştirilmektedir. Continental test ve araştırma tesisi Contidrom, üst düzey teknolojik altyapıya sahiptir. Burada 1000’in üzerinde mühendis, bilim insanı ve tasarımcı çalışmaktadır. Bu sayede başarılı lastik testi sonuçları ile de öne çıkan ürünler, en uygun 185 65 14 Continental fiyatları ile online platformlar üzerinden satın alınabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir