215 50 r17 michelin lastik fiyatları

En Hesaplı 215/50R17 Michelin Lastik Fiyatları

Oto Lastik

1988 yılında kurulmuş dev marka Michelin, üst düzey yol tutuşuna sahip, yumuşak lastik seçenekleri ile ün kazanmıştır. Yüksek doğal kauçuk oranına sahip bu ürünler, aynı zamanda yüksek sürüş konforu sağlamaktadır. İnternetten lastik satışı yapan e-ticaret platformları, en hesaplı 215/50R17 Michelin lastik fiyatları ile alışverişe imkân tanımaktadır. Dünyanın en büyük 2 lastik şirketinden biri olan Michelin, en yüksek yol tutuşuna sahip olan ürünlere sahiptir. Bu premium lastikler, markanın yıllara dayanan tecrübesi ve kapsamlı Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilmektedir. Online lastik satış platformları, indirimli 215 50 R17 Michelin lastik fiyatları ile birlikte ücretsiz kargo, vade farksız taksit, yetkili noktalarda montaj hizmeti gibi avantajlar da sunmaktadır.

Kampanyalı 215 50 R17 Michelin Fiyatları

Michelin lastikleri içerisinde yaz lastiği, 4 mevsim ve kış lastikleri yer almaktadır. Michelin yazlık lastikler, yaz aylarında hem yağışlı hem de güneşli günlerde üstün yol tutuş ve frenleme performansı sergilemektedir. Esnek sırt ve yumuşak yanak yapısıyla zeminle temasını en iyi şekilde korumakta; direksiyon manevralarına en hassas şekilde karşılık vermektedir. Böylece virajlı yollarda da yüksek performans sunmaktadır. Michelin dört mevsim lastikler ise hem kuru ve ıslak hem de karlı zeminlerde yüksek yol tutuşu ile güvenlik sağlamaktadır. Kampanyalı 215 50 17 Michelin fiyatları ile farklı hava koşullarında kullanılmak için farklı lastik kategorileri içerisinde sunulan ürünler bulunmaktadır.

Michelin kış lastikleri, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında sırt elastikiyetini en iyi şekilde koruyabilmekte; zemine güçlü bir şekilde tutunmaktadır. Bu lastikler, kış aylarının tüm koşullarında ve özellikle karlı zeminlerde yüksek çekiş gücü ve kısa fren mesafeleri sağlamaktadır. Kış lastiği kampanyaları ile bu ürünler de avantajlı 215 50 17 Michelin fiyatları ile satın alınabilmektedir.

En Uygun 215 50 R17 Michelin Lastik Fiyatları

Michelin Primacy 4, Pilot Sport 3 gibi farklı desen alternatifleri, yaz lastiği kategorisi içerisinde sunulmaktadır. Üstün test sonuçları ile de öne çıkan bu premium lastikler, ıslak ve kuru zeminde üstün performans sağlayabilmek için yenilikçi teknolojiler ile donatılmaktadır. Michelin CrossClimate serisinde bulunan 4 mevsim lastikler ise kış koşullarında kullanılabileceğini gösteren 3PMSF sertifikasına sahiptir. Markanın 215 50R17 kış lastikleri için ise Michelin Alpin 6,  X-Ice XI3 gibi ürünler örnek gösterilebilir. Farklı koşullar için ideal performansı sunma amacıyla geliştirilen bu ürünler, en uygun 215 50 R17 Michelin lastik fiyatları ile online kampanyalardan yararlanarak satın alınabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir