Falken Azenis FK510 Lastik Testinde “Örnek” Performans Sergiledi

Oto Lastik

Arka arkaya dördüncü kez, bir Falken yaz lastiği büyük Auto Bild Yaz Lastikleri Testi’nde “örnek niteliğinde” değerlendirmesini elde etti. Bu yılki Auto Bild lastik testi , BMW 5 Serisi’nde 245 / 45R 18 ebadındaki 50 lastik ile gerçekleştirildi. Falken Azenis FK510 , ilk 10’da 7. sırada yer aldı.

Falken Azenis FK510 Fren Testini Başarıyla Tamamladı

Falken Azenis FK510 ; yüksek manevra kabiliyeti , kısa fren mesafeleri , düşük gürültü seviyesi ile ön plana çıktı. Lastik testi sırasındaki yüksek performansı ile aynı zamanda; yüksek fiyat performans oranına sahip bir lastik olarak değerlendirildi. Auto Bild’in kapsamlı lastik testine katılabilmek için lastikler, kuru ve ıslak zeminlerde fren testine tabi tutuldu. Falken yaz lastiği , 100 km / s (kuru zemin) ve 80 km / s (ıslak zemin) başlangıç ​​hızlarında, ıslak zeminde 30.7 m ve kuru zeminde 36 m fren mesafesi ile ana teste katılmaya hak kazandı.

Falken Azenis FK510 Yüksek “Değer” Sunuyor

Falken Azenis FK510 , ana testte fiyatına oranla yüksek kilometre ömrü sunması ile en yüksek değere sahip lastik olarak belirlendi. Suda kızaklama testlerinde sergilediği yüksek performansla Falken yaz lastiği , yüksek fiyat performans oranı için güvenlikten ödün vermeye gerek olmadığını gösterdi. Aynı zamanda kapsamlı lastik testi sırasında da güçlü fren performansı sundu.

Falken Lastik Testi Sonuçlarından Memnun

Falken Lastikleri Avrupa’nın kurumsal planlama ve ürün planlama müdürü Andreas Giese: “Bu ünlü lastik testi sonucunda ‘Örnek’ derecelendirmesini elde etmekten gurur duyuyoruz. Manevra kabiliyeti testlerindeki sonuçlar da çok iyi.  Burada bir kez daha gösterdik ki lastiklerimizin kalitesi ile premium segmentte kendimizi tutabiliyoruz. ”

Falken Azenis FK510 , 2016’dan beri piyasada ve şimdi 17 ila 22 inç arasında 93 ebatta sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir