Falken Sincera SN110 Satışa Çıktı

Oto Lastik

Türkiye distribütörlüğünü AKO Grup’un yaptığı Falken’in yeni lastik deseni piyasaya sunuldu. Firmanın Almanya ve Japonya’daki Ar-Ge ekipleri tarafından geliştirilen Falken Sincera SN110 , yüksek kilometre ömrü ve ıslak zeminde üstün performans sunuyor. Islak zeminde en yüksek etiket derecesi (A) ile sunulan Falken yaz lastiği , sürüş güvenliğini arttırıyor.

Mükemmel Islak Zemin Performansı: Falken Sincera SN110

Falken Sincera SN110 , 4D-NANO tasarımı ile nano ölçekte aşınmaya karşı lastiği koruyor. Yeni Falken yaz lastiği , bu sayede yüksek kilometre ömrü sunuyor. Bu teknoloji ile geliştirilen lastik bileşiği, aynı zamanda; kuru ve ıslak zeminlerde çekiş gücünü ve yol tutuşunu arttırıyor. 2 yıllık yoğun bir çalışma sonucunda geliştirilen Falken Sincera SN110 , hem kilometre ömrü hem de ıslak zemin performansı ile selefinin performansının üzerine çıkıyor.

Falken Sincera SN110 Hangi Araçlara Uygun?

Falken Sincera SN110 , lastik yanaklarının ve sırtının özel tasarımı sayesinde sürüş konforunu üst seviyeye taşıyor. Lastiğin merkezinde yer alan ince oluklar, yol tutuşunu ve çekiş gücünü arttırıyor. Yeni Falken yaz lastiği ; 14, 15 ve 16 inç jantlara uygun; 49 ebat seçeneği ile sunuluyor. Falken Sincera SN110 , sırt ve omuz bloklarının özel tasarımı sayesinde kuru ve ıslak zeminlerde fren mesafelerini kısaltıyor.

Falken Yaz Lastiği Tasarruf Sağlıyor

Sürücü beklentilerini karşılayabilmek için Falken Sincera SN110 yaz lastiğinin sırt tasarımı, şekli ve bileşiği yoğun bir araştırma sürecinin ardından ortaya çıkarıldı. Aerodinamik bir yanak yapısı benimsenerek geliştirilen Falken Sincera SN110 , yakıt tüketimini arttıran hava akışı ve türbülansı azaltıyor. Yeni Falken yaz lastiği bu sayede yakıt tüketimini önemli ölçüde düşürüyor. Sırt üzerindeki kanalların özel tasarımı, lastiğin zeminle temasının dengeli olmasını sağlıyor. Böylece düzensiz aşınmaya karşı direnç sağlanıyor ve lastiğin kilometre ömrü yükseliyor. Aynı zamanda; dayanıklı sırt blokları da lastik ömrünün uzamasında etkili oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir