İki Kez Kış Lastiği Testi Şampiyonu Oldu: Pirelli Cinturato Winter 2

Oto Lastik

Pirelli Cinturato Winter 2, bu yıl hem AutoBild hem de TireSeeker’ın testlerinde birinci oldu. 2 kez en iyi kış lastiği olarak seçilmenin yanı sıra TyreReviews tarafından da “Tavsiye Edilen” lastikler arasında yer aldı. 215/55R17 Pirelli kışlık lastik, AutoBild testinde 55 farklı markaya ait ürünler ile karşılaştırıldı. AutoBild’in 2022 Kış Lastiği Testi kapsamında aynı ebattaki ürünler; kuru, ıslak ve karlı zeminlerde değerlendirildi.

Çok Yönlü Kışlık Lastik: Pirelli Cinturato Winter 2

AutoBild dergisi uzmanları, Pirelli Cinturato Winter 2 lastiklerin çok yönlü performansından övgüyle bahsetti. 215/55R17 Pirelli kış lastiği test kapsamında kar performansı yanında ıslak zemin performansı, yakıt verimliliği ve kilometre performansı ile de öne çıktı. Fren testinde en iyi performansı sergileyen ürünler arasında yer alan Pirelli kışlık lastik, böylece kapsamlı değerlendirmeye katılmaya hak kazandı. Pirelli Cinturato Winter 2, tüm zeminlerde manevra kabiliyeti, fren ve suda kızaklama güvenliği testlerinde yüksek performans sundu.

Pirelli Cinturato Winter 2 Örnek Kış Lastiği Seçildi

Pirelli Cinturato Winter 2 güvenlik testleri yanı sıra aşınma ve dönme direnci alanlarında verimlilik açısından değerlendirildi. Pirelli kış lastiği, yüksek performansı ile AutoBild tarafından “Örnek Niteliğinde” olarak değerlendirildi. Pirelli kışlık lastik, yüksek fren ve yol tutuş performansının yanında suda kızaklamaya karşı da güvenli olduğunu gösterdi.

Pirelli Kış Lastiği Kar Performansı ve Sürüş Keyfini Bir Arada Sunuyor

Uzman dergi Tire Seeker ise 215/55 R17 Pirelli Cinturato Winter 2 lastikleri test etti. BMW 3 serisi araçların kullanıldığı testte lastikler, karlı zeminlerde değerlendirildi. Pirelli kışlık lastik; manevra kabiliyeti, fren performansı, dönüşte yol tutuşu ve çekiş gücü testlerine tabi tutuldu. Tire Seeker’ın 2022 Kış Lastiği Testi sonucunda performansı, sürüş kolaylığı ve hissi ile şampiyon seçildi. Son olarak 225/45 R17 Pirelli Cinturato Winter 2, Tire Reviews tarafından test edildi. Test aracı olarak Volkswagen Golf’ün tercih edildiği testte dokuz marka değerlendirildi. Pirelli kış lastiği, performansı ile öne çıkmanın yanında her koşulda en yüksek sürüş keyfi veren lastik olarak değerlendirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir