Michelin Agilis Lastik Serisi Genişliyor

Oto Lastik

Michelin Agilis lastik serisi genişliyor. Premium lastik üreticisi, bu ürünleri hafif ticari araçlar için özel olarak sunuyor. Hem kent içi hem şehirlerarası ulaşım için geliştirilen yeni Michelin Agilis HD Z, ilk olarak Kuzey Amerika pazarı için tanıtıldı. Yeni Michelin hafif ticari araç lastikleri, 19,5 inç jantlara sahip araçlar için sunuldu. Yeni 225/70 R19.5 ve 245/70 R19 lastikler, Michelin XZE deseninin yerine geçiyor.

Michelin Agilis HD Z Rakiplerinden Daha Uzun Ömürlü

Michelin Kuzey Amerika Yol Lastikleri B2B pazarlama müdürü Jay Young: “Kamyonların uzun süre çalışmaması, filo sahiplerine ve yöneticilerine günde binlerce dolara mal olabilir. Yeni 19,5 inç Michelin Agilis HD Z, en çok satan XZE modelimizin yeni neslidir ve önde gelen rakiplere göre %34 daha uzun ömür, daha iyi ıslak zemin yol tutuşu ve daha düşük yuvarlanma direnci sunar. “

Yeni Michelin hafif ticari araç lastikleri, bu sayede araç sahipleri ve filo yöneticileri için harika bir seçenek hâline geliyor.

Yeni Michelin Agilis Test Sonuçları ile Göz Dolduruyor

Yeni Michelin Agilis lastikler, ıslak zeminde frenleme ve dönme direnci testlerinde değerlendirildi. Premium lastik üreticisi, testlerde yüksek sonuçlar elde etti. Yeni Michelin hafif ticari araç lastikleri, su tahliyesini hızlandırmak ve lastik ömrünü uzatmak için tasarlanmış zikzak şeklindeki kanal dizaynına sahip. Islak zeminde mükemmel performans sağlayan lastik aynı zamanda kilometre ömrü testlerinde de öne çıkıyor. Agilis HD Z, dört premium lastik markası ile gerçekleştirilen kilometre testinde en yakın rakibinden %16 daha iyi performans sergiledi. 4. Sıradaki lastik ile arasındaki fark ise %34’e ulaştı. Teste giren tüm markaların önde gelen rakipler olduğu göz önüne alındığında yeni Michelin Agilis HD Z lastikler, rüştünü ispatlamış görünüyor.

Michelin Hafif Ticari Araç Lastikleri Hasarlara Karşı Korunuyor

Yeni Michelin Agilis HD Z, taşların kanallarda birikmesini önleyen tasarıma sahip. Fransız premium lastik üreticisi, ek bloklar ve güçlendirilmiş sırt ile de lastiğin hasar görme riskini azaltıyor. Yeni ürün, aynı zamanda diğer Michelin hafif ticari araç lastikleri gibi güçlendirilmiş yanak bölgesine sahip. Bu da özellikle şehir içinde kaldırım taşlarından kaynaklı hasar alma, balon yapma gibi riskleri azaltıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir