Michelin Türkiye’den Ücretsiz Lastik Bakım Hizmeti

Uncategorized

Michelin Türkiye, Covid-19 salgını ile mücadelenin devam ettiği bu günlerde sağlık çalışanlarına Euromaster ile iş birliği içerisinde ücretsiz lastik bakım hizmeti sağlıyor. Michelin Türkiye, bunun yanı sıra; İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’ne ambulanslar için lastik bağışında bulundu.

Michelin Dayanışmanın Önemini Vurguladı

Michelin Türkiye, bu konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; içinde bulunduğumuz sürecin etkilerinin birlik ve dayanışma ile atlatılabileceğini vurguladı. “Bu süreçte cephenin en önünde olağanüstü bir mücadele veren sağlık çalışanlarımızın yanında yer alıyor bir nebze de olsa katkıda bulunmak istiyoruz.” açıklamasında bulunan Michelin Türkiye, sağlık çalışanlarına gösterdikleri olağanüstü çaba için teşekkür etti ve takdirlerini sundu.

Michelin Sağlık Çalışanlarına Destek Sunuyor

Michelin Türkiye, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’ne ambulans araçları için lastik bağışı yapmasından bir süre önce; sağlık çalışanları için Euromaster ile birlikte bir kampanya başlatmıştı. Kampanya kapsamında 15 Mayıs 2020 tarihine dek Euromaster noktalarında İl Sağlık Müdürlükleri ambulansları ve sağlık çalışanları için ücretsiz lastik sökme-takma, balans ve lastik tamiri hizmetleri sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir