OE Mercedes-AMG Lastikleri için Yokohama Tercih Ediliyor

Oto Lastik

Mercedes GLA 35 ve GLA 45 kompakt SUV araçlarda orijinal ekipman olarak Yokohama yaz lastikleri kullanılıyor. Araçlar, fabrikadan 235/50ZR19 99Y veya 255/35ZR21 ebadındaki Yokohama Advan Sport V107 yaz lastikleri ile çıkıyor. Yüksek performanslı Yokohama yaz lastiği , birçok farklı model için orijinal ekipman Mercedes-AMG lastikleri olarak tercih ediliyor. Yokohama Advan Sport V107, GLA 35 4MATIC, GLA 45 4MATIC+ ve GLA 45 S 4MATIC+ modelleri için sunuluyor.

OE Mercedes-AMG Lastikleri MO1 İşaretlemesi ile Sunuluyor

Yokohama Advan Sport V107 , öncelikle yüksek güçlü premium otomobillerde kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek performanslı bir yaz lastiği. Şirket, bu lastiklerin birinci sınıf otomobil sahiplerinin talep ettiği sürüş performansına katkıda bulunurken, bu performansı yüksek düzeyde konfor ve güvenlik ile dengelediğini söylüyor. Orijinal ekipman Mercedes-AMG lastikleri olarak sunulan ürünlerin yanak kısmında “MO1” onay işaretlemesi yer alıyor.

Yokohama Advan Sport V107 Performans ve Konforu Arttırıyor

Orijianl ekipman Mercedes-AMG lastikleri olarak tercih edilen Advan Sport V107 , yüksek performansı ile ön plana çıkıyor. Hem ıslak hem kuru zeminlerde etkin performans sunan Yokohama Advan Sport V107 , bir önceki lastik serisinin yüksek performansını bir adım daha ileri taşıyor. Yeni Yokohama yaz lastiği , aynı zamanda; sürüş konforunu ve yakıt tasarrufunu arttırıyor.

BMW Modellerinde de Yokohama Advan Sport V107 Lastikleri Tercih Ediliyor

Yokohama Lastikleri, Grand Design 2020 planı çerçevesinde premium araç modelleri için daha çok lastik tedarik etmeyi hedefliyor. Yokohama, yalnızca Mercedes-AMG için değil birçok farklı marka için orijinal ekipman lastikleri tedarik ediyor. Yokohama Advan Sport V107 , aynı zamanda BMW tarafından orijinal ekipman lastiği olarak tercih ediliyor. BMW X3 ve X4 modelleri 2019’dan bu yana yüksek performanslı Yokohama yaz lastiği ile fabrikadan çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir