Sumitomo Kuzey Amerika Yeni Terfileri Duyurdu

Oto Lastik

Hem Falken hem de Dunlop Motosiklet Lastikleri markalarını bünyesinde barındıran Sumitomo Rubber Kuzey Amerika (SRNA), dört saygın çalışanının markaya yaptıkları önemli katkılardan dolayı yeni pozisyonlarına terfi ettiklerini duyurdu.

Sumitomo Lastik Pazarına Hâkim Liderlere Sahip

SRNA CEO’su Richard Smallwood, Darren Thomas’ın satış ve pazarlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcılığı görevinden ayrılarak firmanın kıdemli başkan yardımcısı ve operasyon direktörü olacağını duyurdu. İlk olarak 1995 yılında Smallwood tarafından işe alınan Thomas; SRNA için satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında birçok rolde hizmet verdi. Bunu oldukça “agresif ve analitik bir tarz” ile gerçekleştirdi.

Smallwood: “Yakın gelecekte lastik endüstrisinde öngördüğüm önemli değişikliklerle birlikte, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için SRNA’nın Darren gibi agresif, yüksek enerjili, ‘pazar bilgesi’ bir lidere ihtiyacı var.”

Matt Leeper 22 Yıldır Falken Lastikleri ile Çalışıyor

Pazarlama departmanından sorumlu başkan yardımcısı olarak seçilen Brennan ise sektörde uzun süredir deneyime sahip olan başka bir isim. Brennan, daha öncesinde SRNA’nın stratejik planlama operasyonlarını yürütüyordu. Smallwood, markanın son birkaç yılda yaşadığı büyümede Brennan’ın büyük rolü olduğunu söyledi. Bunun yanı sıra 22 yıldır Falken Lastikleri çalışanı olan Matt Leeper, tüketici satışları yöneticiliği görevinden 4 tekerlekli araçlar alanında başkan yardımcılığına terfi etti. Smallwood, Leeper’ın müşterilerle güçlü ilişkilere sahip ve firmaya sadık bir çalışan olduğunu belirtti. Son olarak, Toby Beiner’ı finans alanında başkan yardımcılığına terfi ettiği duyuruldu.

Falken ve Dunlop Motosiklet Lastikleri Pazarda Büyümeye Devam Edecek

Smallwood: “Sıkı çalışmaları ve sonuç odaklı yaklaşımları ile SRNA’nın bugün olduğu kadar başarılı bir şirket olmasına yardımcı olarak hak ettikleri yeni pozisyonlara terfi eden meslektaşlarımı tebrik ediyorum. Diğer kıdemli personellerimle birlikte, Falken ve Dunlop Motosiklet Lastikleri’nin pazarda daha iyi performans göstermeye, değerli orijinal ekipman ortaklıkları kurmaya ve müşterilerimizin hak ettiği olağanüstü hizmeti sağlamaya devam etmek için iyi bir konumda olduğuna inanıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir