Yokohama Advan Serisi’ne Yeni Bir Soluk Getiriyor

Oto Lastik

Japon premium lastik üreticisi Yokohama, 2020 yılında Advan serisine yeni bir soluk getirecek. Yokohama’nın kıdemli ürün pazarlama ve planlama müdürü Fardad Niknam, Las Vegas’ta düzenlenen SEMA Show’da bu konuda açıklamalarda bulundu. (Yokohama bu etkinlikte lastik kategorisindeki bütün ödüllerin sahibi olmuştu.) Yokohama’nın 2019’da piyasaya sürdüğü dokuz yeni lastikten dördü Advan serisine ait. Bunlar arasında; ultra yüksek performans lastiği Advan Sport A / S + ve yaklaşık 40 ebata sahip olan Avid Ascend LX de yer alıyor.

Yokohama’nın Hedefi Daha Genç Ürün Portföyü

Niknam, Advan stratejisinin bir parçası olarak Yokohama’nın ürün geliştirme sürecini hızlandıracağını ve lastikleri geçmişte olduğundan daha hızlı bir şekilde pazara sunacağını söyledi. Bir ürünün 10 yıl pazarda olmaması gerektiğini söyleyen Niknam, Yokohama’nın ürün portföyünün çok genç olacağını vurguladı. 

Yokohama Advan Serisinin Ebat Çeşitliliği Artacak

Yokohama ayrıca, gelecek yıl Advan ailesinin ebat çeşitliliğini de ciddi ölçüde arttıracak. Niknan, şimdiden yeni ebatlar geliştirmeye başladıklarını açıkladı. Yokohama, Advan serisini daha fazla tanıtmak için 2020 boyunca; ABD’nin farklı bölgelerinde sürüş etkinliklerine katılım sağlayacak ve ev sahipliği yapacak. 2019 SEMA Show’da sergilenen Advan lastikler, şirketin motor sporları mirasını öne çıkarması açısından da önem taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir