Yokohama Greyderler için İki Yeni Lastik Sunuyor

Uncategorized

Yokohama Lastikleri, ürün yelpazesine greyderlerde kullanılmak üzere iki yeni lastik ekledi. İki yeni lastik bileşiği, daha uzun mesafeli sürüşlerde aşırı ısınmaya; agresif yüzeylerde kesilme ve kopmalara karşı direnç sağlayacak şekilde geliştirildi. İki yeni radyal E-3 lastiği, yönlü RT31 ve yönsüz RT31 lastiklerinin hepsi; 37.25R35 ebadında. Düşük ısı üreten REG bileşiği, daha uzun mesafeli uygulamalar içinken; CP-S, agresif malzeme kullanımında kesilmelere direnç sağlayacak şekilde geliştirildi.

Yokohama Lastikleri Delinmeye Karşı Dirençli

Yokohama’nın ürün planlama alanında üst düzey yöneticisi Tom Clauer: “RT31 ve RT32 sağlam; çok katmanlı karkas yapısı ile pazarda delinmeye karşı en dirençli ürün. İki farklı bileşik, yönlü ve yönsüz sırt seçenekleri; filolara ekipmanlarını maksimum performans ve verimlilik için kişiselleştirme imkânı veriyor.”

Yokohama Lastikleri Yüksek Çekiş Gücü Sağlıyor

Clauer; RT31’in yönsüz sırt deseninin, kaygan veya çamurlu arazilerde agresif çekiş için ekstra geniş diş aralığına sahip olduğunu söylüyor. RT32’nin yönlü deseni ise, çamuru ve toprağı hızlı bir şekilde tahliye edebilmesi için geniş oluklara sahip. Lastikler, böylece; zorlu yüzeylerde yüksek çekiş sağlıyor. Yokohama’nın özel tasarımı sayesinde; lastikler kolayca sökülüp takılabiliyor ve yüksek çekiş gücü sunuyor. Lastik, karkası hasarlara karşı koruyan özel bir yapıya da sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir