Hyundai, Hankook ve Michelin Lastikleriyle Tedarik Anlaşmasına Vardı

Oto Lastik

Hyundai, sertifikalı ikinci el araçlarına lastik tedarik etmek üzere önde gelen lastik üreticileri Hankook lastikleri ve Michelin lastikleri ile anlaşmalar imzaladı. Güney Kore, Gyeonggi-do, Yongin’deki Hyundai bayisinde gerçekleşen imza töreni, satılmadan önce lastik değişimi yapılan ikinci el araçlara yüksek kaliteli lastiklerin takılmasını sağlayacak iş birliğini sağlamlaştırdı.

Hyundai ve Genesis Araçları için Hankook ve Michelin Lastikler Hazır

Bu stratejik ortaklığın bir parçası olarak Hankook ve Michelin, Hyundai ve Genesis’in çeşitli otomobillerine özel lastikler sağlamakla görevlendirildi. Hankook, konfor ve Ultra Yüksek Performans (UHP) sınıflarına hitap eden Kinergy ST AS ve Ventus S2 AS dört mevsim lastiklerini binek araçlara takarak uzmanlığına katkıda bulunacak. Crossover’larda ise yol/yol dışı çok yönlülük için tasarlanan Dynapro HPX ve Dynapro HL3 lastikleri kullanılacak. Bu arada Michelin’in rolü, premium Genesis araçlarının sürüş deneyimini geliştirmede çok önemli olacak. Hem binek hem de crossover araçlar için Primacy Tour A/S dört mevsim touring lastikleri seçilirken, spor modeller Michelin Pilot Sport serisi lastiklerle donatılacak.

Michelin Lastikleri Genesis Araçlarda Nasıl Performans Sunuyor?

İşbirliğinden duydukları heyecanı dile getiren Michelin Kore Genel Müdürü Jérôme Vinson, sertifikalı ikinci el Genesis araç müşterilerine üstün bir sürüş deneyimi sunma konusundaki kararlılıklarını vurguladı. Genesis otomobilleri için Michelin lastiklerinin, özellikle de Primacy Tour A/S ve Pilot Sport serilerinin seçilmesi, seçici müşteriler için benzersiz bir sürüş deneyimine katkıda bulunan birinci sınıf performans ve güvenlik sağlama taahhüdünün altını çiziyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir