Michelin Lastikleri BRM Aero ile İş Ortaklığı Yapıyor

Oto Lastik

Küresel lastik devi Michelin, Çek lüks eğlence uçağı üreticisi BRM Aero ile güçlerini uçak lastiği üretimi için birleştirdi. İnovasyon ve mükemmellik temelli bu iş birliği, dünya çapındaki havacılık meraklıları için uçuş deneyimini yükseltmeyi vaat ediyor. Michelin’in BRM Aero ile gökyüzüne adım atması havacılık alanında önemli bir adımı da işaret ediyor. Michelin Kuzey Amerika Satış Başkan Yardımcısı M. Scott Murray’in de ifade ettiği gibi, bu ortaklık Michelin’in uçak lastiği performansını küresel olarak artırmaya yönelik kararlı taahhüdünün altını çiziyor. Michelin’in birinci sınıf lastiklerinin BRM Aero’nun halihazırda mükemmel olan uçaklarına entegre edilmesiyle, havada yeni bir yüksek performans uçağının süzülmesi için zemin hazırlanmış oldu.

BRM Aero ve Michelin Lastikleri Neden Ortaklık Kurdu?

Michelin lastikleri ile ortaklık kuran BRM Aero, eğlence amaçlı hava taşıtları sektöründeki kayda değer büyümesiyle tanınıyor ve Michelin ile hedefleri oldukça benzer görünüyor. BRM Aero’nun CEO’su Martin Bristela, Michelin lastiklerinin pazar içerisinde teknoloji lideri olduğunu ve kaliteye olan bağlılıklarıyla kusursuz bir uyum sağladığını belirtiyor. Bu iş birliği, iki kuruluş arasındaki bir birliktelikten daha fazlasını temsil ediyor; ortak bir inovasyon ve değişmez standartlar prensibini simgeliyor.

Havacılıkta Mükemmelliğin Öncüsü: Michelin Pist Lastikleri

Michelin’in havacılık sınıfı radyal ve çift katlı pist lastikleri üretme girişimi neredeyse yarım yüzyıla dayanıyor. Dünyadaki ticari uçakların neredeyse yarısının Michelin’in üstün lastik teknolojisine güvendiği 87 ülkedeki ayak izi ile uzmanlıkları benzersizdir. Özellikle, Michelin’in iş birliği, mükemmellik ve güvenilirliğe olan sarsılmaz bağlılığının bir kanıtı olarak, küresel olarak en iyi 20 havayolu şirketinin %90’ını kapsamaktadır. Bu ortaklık sadece lastiğin asfaltla buluşmasından ibaret değildir; bu, durmak bilmeyen bir mükemmellik arayışıyla hareket eden iki kuruluşun birleşmesiyle ilgilidir. Michelin ve BRM Aero, kaliteli uçak lastikleri tedarik etmenin ötesinde, yenilik ve performansın kusursuz bir şekilde kesiştiği havacılığın geleceği için bir rota çiziyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir